Nový rok a s ním nový začátek

Šťastný nový rok všem! Přeji vám do nového roku mnoho štěstí, úspěchu, lásky a krásné zážitky s novými příběhy. 
Doufám, že už máte napsané nové předsevzetí a nebo je vůbec nepíšete?
Minulý rok jsem jich pár splnila až na pár nedůležitostí :D

Tímto článkem bych chtěla jen říct, že tu budou trochu pár změn.
Vůbec jsem nevěděla, že tenhle koníček mě bude bavit. Pár krát jsem měla pochybnosti, že s tím seknu ale do všech videii i článku jsem dávala tolik usíli, že s tím fakt končit nechci. Hodně mě to baví a poznala jsem spousta pár skvělých lidí. A moc vám za to děkuji!


Změna, která tu nastane bude čas na čtení. Jako každý student musí vědět, že kromě čtení do skvělých voňavých knížek musím otevřít i ošklivé učebnice. Takže videa s wrap-up a TBR chvíly tady nebudu, protože jak vidím přečtu jen jednu knihu za měsíc, ani to ne. Ale místo toho zkusím najít jinou náhradu.
Další bude nákupy knížek, s tím, že už nebudu mít kvůli škole čas na čtení tak si musím věnovat i knihám, které jsem ještě nečetla. Neříkám, že přestanu nakupovat knihy ale ne až tak moc jako kdysi. Video o nákupu budu dál natáčet ale nebude to jen o knížkách.
Chci jen dělat to co mi baví, a nechci s tím jen tak skončit z důvodu nedostatku nákupu knížek nebo něčeho jiného. Proto jsem našla tuhle alternativu.
Jsou tu pár restů npř. dopsat recenze a uspořádat si blog tak jak má být.

Doufám, že jsem vám tímhle článkem jsem vás moc nezarazila. Ale nebojte až takové změny drastické nebudou, Užijte si nový rok a sním spoustu krásných zážitků.
Jsem vděčná za lidi kteří se mnou byli v minulém roce a za nové lidi, které jsem poznala.

Have a nice reading day !!!
Okomentovat

Děkuji, za přečtení mého článku.

ABOUT MAI LIFE