Moje nenávist vůči lidem - Vietnamci mezi sebou

Pár dní jste si museli všimnou mé nenavisti vůči lidem a okolí. Prvně bych vám chtěla oznámit, že neházím všechem lidstvo do jednoho, ale to lidsto s kterýma se potýkám celý svůj život.
Za prvé, jsou to zavistiví lidi co si hrajou na vaše přátele a říkaj vám, že vás budou podporovat a všechno možný, pak zjistíte tu pravou tvář, že oni vás jen zneužívali aby se mohli cítit lepé a vzít si vaše zkušenosti, jsou to tak zakomlexovaný lidi, že nemají co jiného dělat než pozorovat váš život a řešit ho s dalšíma lidma! Což mi hlava nebere, nevím jak v české komunitě ale u nás u vietnamců to tak je.

Než my, asiati jsme jsem přijeli do české republiky všechny  jste nás brali jako imigranti, jako teď v roce 2016 my bereme imigranti za někoho jiného. V tom roce co jsme se sem přistěhovali všechny jsme stáli pohromadě, podporovali se a pomáhali si v nouzi, všechny  si domluveně otevřeli stánky obchody, co jaká rodina bude prodávat. Po nějakém čase ale pár jedincům přišlo, že nechtějí žít podprůměrný život a rozhodli se žít správně aby nezničili ekonomiku, životní prostřědí a všechno co jim daná země dala.
Samozřejmě se to pár jedincům nelíbilo a začalo období nenávisti a žárlivosti, že oni sami nemají svůj vlastní nápad.
Celé roky pozrovali ty jedince, celé roky se snima museli bavit aby mohli zjistit co to dělají proč to dělají?
A tak to začalo, na vlastní oči viděli, že jejich kamarád si žije lépe a šťastně, samozřejmě oni to chtěli taky ale neměli žadný svůj nápad, že ho museli ukráct a teď je toho hodně, až přeplněno ukradenýma nápadama, že se mi z toho zvedá žaludek.
Furt existujou lidi co v životě nic nesvedli a furt to jsou zakomlexovaný jedinci. Z jejich úst vychází jen nenaviděná slova, která člověku muže naštvat nebo dokonce i ranit. Nenavidím tuhle komunitu lidí, nenavidím, jak díky nim nás lidi vidí jinýma očima a jsme pro vás jen jedna bytost, která všechno zniči.

Proč jsem začala psát tenhle článek? Včera přesně 9.8.2016 jsem si projížděla facebook a staré zprávy. Najednou se mi tam objeví zpráva od annonyma a začal mi bezdůvodně nadávát, že jsme jako cikáni a ano pár znás se tak chová, ale chovám se tak já? Jsem uspěšně vystudovaný člověk, moji rodiče mají práci za kterou se nestydí, vybudovali pro mě ten dobrý život, který jen mohli. Platíme daně nebereme žádné dávky a přitom jsem v očích někoho ciziho za odpornou zrůdu, která vznikla jen díky pár jedincům, které se neumí přizpůsobit. JE MI Z TOHO ZLE.


omlouvám se za svoje gramatické chyby (přece jsem jen dyslektický asiat)


Okomentovat

Děkuji, za přečtení mého článku.

ABOUT MAI LIFE