Hate, hate, hate, aneb jsem zpět, ale bez obličeje!

Všichni si asi říkáte proč ten nadpis, proč mám nový instagram ano zase začínáme s další sociální sítí, proč jsem si smazala všude moje fotky kde jsem vidět, ano kromě fotky na mém blogu, kde mě teď vidíte, ale myslím konkrétně na mém Facebooku kde můžete dát palec, a proč jsem zamkla všechny moje videa. V tomto článku odpovím na všechny "proč".
Konečně nastal čas, kdy se už konečně můžu věnovat mému blogování, jinak ten kdo mě zná, tak ví, že všechno moje úsilí jsem věnovala soutěžím ve škole, vystupováním, prezentováním. Ano, všechno jsem věnovala škole, na kterou už nechodím, protože jsem ji dodělala. Pak jsem pracovala každý den od rána do večera pracující vietnamské děti chápou. Kdykoliv jsem měla čas tak jsem něco dělala s blogem a sem tam něco přidala. Docela mi furt vadilo, jak v každém postu říkám, že teď nemam čas atd. A tak jsem se radši vytratila, než někomu cpát nedůležité informace.


Když jsem se pak delší dobu nevěnovala mému blogování, tak mi začali chodit anonymní zprávy, že mám radši sázet rýži než natáčet videa, mám se vrátit odkud jsem přišla do žlutého Vietnamu atd. Mimochodem lidi, já pocházím z Německa. Já jen jako vietnamka vypadám, vždyť nevím nic o své kultuře a neumím číst, psát a pořádně ve vietnamštině mluvit. No, a tak jsem tyhle "lidi" ignorovala, vymazávala.

Posléze mi jeden kluk začal spamovat instagram, psát tam nesmyslné bobky, nevěděla jsem co má za problém, a tak jsem se sním začala hádat, dokud jsem nezjistila, že si mám zajít prvně na plastiku, než začnu natáčet videa. Instagram jsem si chvíli zamkla. Všechno se pak zklidnilo a já žila svůj přepracovaný život dál, dokud mi někdo nenapsal na můj soukromý fb nadávky. Prej jsem nepřizpůsobivá, neplatím daně a že ani neplatím za to, že mám blog. Jako fakt? Když je to zadarmo tak proč ne! Tohle se mě vždycky dotkne, když lidi hned posuzují a nic o mém životě neví.

Proto vznikl článek moje nenávist vůči lidem-Vietnamci mezi sebou. Docela dlouho jsem přemýšlela jak budu pokračovat v tom co mě baví a budu se cítit jistá a lidi mě už nebudou zasahovat do mého nitra. Proto jsem vymyslela tuhle možnost. Vždycky se objeví člověk, který bude takový jaký je, ale ať mi nezasahuje do mého soukromého života. Moje chyba, že jsem spárovala můj blog s mými osobními sociálními účty. Z chyb se člověk učí.
Děkuji všem, kdo se mnou po celou dobu zůstavají!

Mějte se krásně vaše C.

Mějte se krásně vaše C.

Okomentovat

Děkuji, za přečtení mého článku.

ABOUT MAI LIFE