Měsíc knihomola #1


Ahoj knihoholíci,

dnes tu pro Vás mám zcela novou rubriku a to měsíc knihomola. Na youtube jsem to pojmenovala jako radosti knihomola ale tady bych se více chtěla rozepsat co jsem za celý ten měsíc zažila nebo co je v tom to měsíci nového. A můžeme se dát hned do
toho.

Radosti knihomola.

Ten to měsíc jsem měla zkouškové období takže jsem toho moc nezažila. 
Háček je v tom, že jsem se na zkouškové vůbec nepřipravovala a spíš jsem si četla nebo dělala úplně něco jiného. Musím přestat prokrastinovat . 

27.1. jsme měli nový lunární rok. Byla jsem ráda, že jsem měla všechny zkoušky za sebou a v klidu jsem jela domů za rodinou. 

Už nějakou tu dobu se snažím používat netestovanou kosmetiku a uvědomila jsem si, že můj šampon a balzám na vlasy určitě nebudou patřit do netestované kosmetiky. 
Popravdě jsem na vlasy skeptická. A nespokojenost se hned u první značky Alverde z drogérie DM. Po šamponu jsem měla špatnou konzistenci vlasů a začali se mi dělat lupy. Balzám mi ale zase vlasy zjemní ale musím si hlavu umývat každý den. 

Hned na začátku ledna jsem dostala několik spolupráce. Dvě jsme přijala a jednu odmítla. 
Jedna je spolupráce od Megaknih, za které jsem velmi vděčná, druhá je od CBDB a třetí je psát článek na jejich blog a zpěnění mi to. Já popravdě moc nechci psát články pro jiné blogy. Z důvodu nemám ráda, když jsem přinucená něco psát.

Jsem vděčná, že jsem udělala moje první zkoušky a za to, že jsme si konečně užili rodinnou pohodu na , kterou jsem se moc těšila.

Toto byl celý můj měsíc a teď trochu pár fotek, které se mi povedli a ráda bych se o nich s Vámi podělila. 

Jaký byl Váš měsíc a co Vám udělalo nejvíce radost?
Měj te se krásně Vaše C.

2 komentáře

  1. Fotky sú nádherné!♥♥♥ A aj videjko sa podarilo :) Gratulujem ku spoluprácam a aj ku zvládnutým skúškam :)) Och, a to si vážne prečítala dosť kníh...ja už školu dávno nemám, no i tak dám za mesiac najviac dve knihy a ak by som mala skúšky, tak nedám asi žiadnu :D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Taky ty zkoušky tak vypadaly :D jinak moc děkuji! Vážím si toho <3 Měj se krásně!

      Vymazat

Děkuji, za přečtení mého článku.

ABOUT MAI LIFE