měsíc knihomola #2

Zdravým všechny Book-holíci,
máme tu konec měsíce a já Vám tu přinásím můj měsic.


Radosti knihomola


Po dlouhé době jsem jela s mamkou domů ale prvně jsme si udělali zastávku s Sapě na Pho. Popravdě na její Pho nikdo nemá :D

Druhý den co jsem byla už doma, jsem se sešla s mojí nejbáječnější kamarádkou Angie, se kterou jsem  si užila krásné školní roky na střední a byl to krásně strávený den! Šly jsme navštívit mou bývalou školu a byla jsem ráda, že jsem potkala mé učitele a byla na nich vidět hrdost a spojenost.

Hned po Valentýnu jsme měli s Tonym (Husbym) výročí - 2000 dnů! Krása ne? Škoda, že jsem zapomněla nějak zaznamenat náš den, ale aspoň mám krásné vzpomínky! Byli jsme na sushi running a pěkně jsme si přeplnili pupky :D

V práci se mi zase daří a kolektiv mám rádá čím dál tím víc.

Minulý měsíc utekl jak voda a jsem ráda, že se dělá pěkné počasí a nemůžu se dočkat, až budu moct schovat všechny mé džíny.


Tento měsíc jsme měla ještě focení, bohužel Vám mohu ukázat jen pár fotek, protože všechny je Kristýnka (fotografka) ještě nestila upravit. Její stránku máte ZDE.


a teď pár fotek, které jsem nafotila já. Doufám, že se Vám budou líbit.


Náušnice, které jsem dostala k Valentýnu a udělali mi hroznou radost! 
Doufám, že měsíc březen pro mě bude lepším měsícem a budu se jen usmívat.
Jaký byl Váš měsíc? Jaké máte nové knihy?

Mějte se krásně! Vaše C.6 komentářů

 1. Môj mesiac bol strašne dlhý, keďže nechodím do školy a zatiaľ ešte nepracujem, keďže ma ešte čaká operácia, takže prácu začnem riešiť až po. Takže to bol mesiac čakania na operáciu plný seriálov a filmov.

  IVANNA/IVANXNA.BLOGSPOT.SK

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za seriálům a filmům, hlavně knihám, že tu jsou! S operací držím palečky a brzo se uzdrav! Práce je ve světě hodně takže to bude v pohodě :) Měj se krásně a do nového měsice s úsměvem!

   Vymazat
 2. Krásny, optimistický článok :)) Veľmi sa mi páčilo video, bolo zaujímavo poňaté a dostala si vážne krásne veci od milého ;) Som veľmi šťastná, že si mala taký krásny mesiac. Ten môj bol taký jednoduchý, nič zvláštne sa nestalo a popravde si veľmi z neho nepamätám :D
  Inak Illuminae všetci tak chvália, že ma vážne láka. A som zvedavá na fotky, lebo ako som si pozrela Kristýnkine fotky, tak boli nádherné♥ Vážne sa teším...maj sa krásne ;))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji! Já ty tvoje slova nikdy nepřestanu lhtat! To se mi také stává, že si vůbec z měsíce nic nepamatuju a divím se, že utekl tak rychle :D
   Taky se měj krásně! <3

   Vymazat
 3. Tvoje fotky jsou vždycky úžasné. Krásně je umíš naaranžovat. ♥♥♥

  OdpovědětVymazat

Děkuji, za přečtení mého článku.

ABOUT MAI LIFE