Pozitivní energie

3. března 2017

Taky máte pocit, že toho máte moc? Škola, práce, vyřizování věcí, věnování se celému světu.

Pár dní jsem byla velmi vyčerpaná a všechno jsem chtěla smést pod koberec, zahrabat se do postele a litovat se. Měla jsem pocit, že jsem na všechno sama a skáču, jak ostatní písknou. Pomáhejte lidem ale s mírou. Měla jsem občas pocit, že jsem jen využívána a vděčnost nikde. Ale teď vím, že jsou to přece jen pocity, které do vesmíru vysíláme. Ty pocity ale můžeme nastavit.

Začíná Jaro a ním přichází slunce, které Vám do života přinese mnoho optimismu a pozitivní enegrie. Mně ještě alergii na pyl.

Jestli jste na podzim a v zimě měli temné chvíle jak já, sedněte si a zamyslete se nad tím, co jste dokázali. Mým zachráncem je pasivní volno. Dělejte na co zrovna máte chuť, nic neplánujte, ale prostě žijte! Aspoň někdy. Naberte energii a buďte šťastní. Jen tak šťastní, bezdůvodně. Důvody totiž můžou kdykoliv zmizet jako pára.

Začalo to tak, že jsem si dopřála 10. hodinový spánek. Další dvě hodiny jsem ležela v posteli a brouzdala youtubem. Mezitím nabírala čerstvý vzduch. Pak chvíli cvičila a dala si vydatnou snídani. No spíš Brunch.

Doufám, že jsem Vám předala trochu své energie a buďte Happy!

Mějte se krásně Vaše C.

Obrázek zde 

4 komentáře

 1. To jsem měla v lednu, pomohlo mi až skvělé počasí :)
  Ejnets in Lisboa
  Zajímá tě cestování? Přidej se do naší skupiny pro Czech Travel Bloggers TADY :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já měla v lednu zouškové, takže to byl pro mě strašný měsíc :D
   Určitě se podívám, já o cestování ráda čtu a nabýrám inspirace, děkuji za pozvání :)
   Měj se krásně!

   Vymazat
 2. Tak myslim, že každý máme občas chvilky, kedy sa nám nič nechce a najradšej by sme odišli na druhý koniec sveta. Ale treba preživat každý den ako by bol posledny a uživat si ho, lebo čas leti a nezastavi sa...
  Štýl ženy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím stebou! :) Ne každý den může být růžový ale musíme si užívat života! :)

   Vymazat

Děkuji, za přečtení mého článku.

ABOUT MAI LIFE