Trochu světla do podzimuKaždý víme, že  Pozdim je pochmurný, každý se zabalí do kabátů, nahodí ten prázdný pohled a vyrazí do ulic. Já Podzim miluju, ale zase nemám ráda to sychravé a deštivé počasí. Chybí mi ty barvy, které jsem nosila v létě, kéž by se daly nosit furt.

Jinak bych všem moc chtěla poděkovat, že jste mě nominovali na Czech blog awards! Moc si toho vážím. I to, že jsem aspoň v nominaci, mě naplňuje tím krásným vnitřním pocitem, že dělám něco, co mě baví, a k tomu to umí i někdo ocenit. Moc děkuji a nesmírně si toho vážím. Kdo by mi chtěl dát hlas, tak může učinit zde. 


Nezapomínejte na sebe vrstvit co nejvíc oblečení, pro co největší teplo, je už nehorázně chladno. Líbí se mi třeba svetr přes košili. Tahle puntíkatá košile s vázáním je moje oblíbená, je z Pull & Bear, a tento zvláštní chlupatý svetr je od mé ségry a moc jsem si ho oblíbila.


Ono je na podzim těžké se tvářit štastně. Přiznejme si, že na nás prostě padá taková podzimní deprese ... a nemluvě o tom, když se k tomu přidá nějaký problém. Ale musíme to brát i z lepšího pohledu, svět se nám barví do krásných teplých barev (až na tu šedou oblohu).

Celý světlý outfit jsem rozbila tmavě modrým kabátem od Zary, bohužel je z minulé sezóny, takže nevím zda bude ještě k prodeji. Moc se mi líbí jeho střih.


Boty určitě znáte, jsou to moje oblíbene "oxfordky", a ty ponožky které jsem k nim skombinovala miluju. Je to roztomilé, a proto než pojedu znovu do Primarku, tak si jich musím udělat velkou zásobu.
Mojí velkou radostí za říjen je tento baret s bambulkou! Bože jak já ho miluju! Je z Pull & Bear. Musím říct, že krásně hřeje! Konečně pokrývka, ve které se cítím skvěle.
2 komentáře

  1. V létě je to u mě hlavně o tom, abych na sobě měla co nejmíň věcí, protože je nesnesitelné horko :D Ale podzim já právě dobrý v tom, že člověk může experimentovat, a jak si řekla, různě vrstvit. I když často dávám přednost posteli a knize, kdy je naprosto fuk, co mám na sobě :D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Samozřejmě, že k pozdimu patří postel a kniha :) Já krom čtení mám ráda "modu" a ráda šířím svojí inpriraci pro bookholíky <3 A souhlasím, v létě co nejméně vrtev, jinak by jsme se upařili :D

      Vymazat

Děkuji, za přečtení mého článku.

ABOUT MAI LIFE