Nový rok v únoru? Tento rok je můj !!!Krásný březen BOOKHOLÍCI, je tu nový měsíc a já tu pro Vás mám shrunutí předchozího měsíce. Měsíc únor byl poměrně krátky, jak už je jeho zvykem. Konečně začalo vylejzat sluníčko a naplnilo mě energií a pozitivními myšlenkami. Velkou radost mi i udělalo, že jsem na svém instagramu překročila hranici 900 followerů, dokážete si to představit? Ještě 100 lidí a budu mít 1000, PANE BOŽE.. Jinak kdo mě ještě nesleduje, můj instagram je #a.a.candys.l
Jinak začalo období tulipánů, takže je teď nakupuju každý týden, vážně krásné květiny.

14.2.
Jeden by si pomyslel, že jsme slavili Valentýna, ale není to pravda. Valentým jsem strávila v práci, ale po práci na mě venku čekala valentýnka, můj kluk s růžemi a taškou od Pandory, bylo to od něho tak cuteeeee.

Mamka přijela kolem 13.h k nám do Prahy a znašeho obyváku uděla velkou hostinu pro její přátele, najedli jsme se spoustu  dobrého tradičnho jídla a oslavovali konec lunárního roku 2017.

15.2.
V 18:00 propuknul ohňostroj a Nový lunární rok ve znamení psa. Byli jsme všichni doma, já zavolala táťkovi, popřála mu vše nej, a pak jsme si užli spoustu dobrých jídel. Jsem hodně zvědavá, co mi tento rok přinese, jelikož je v mém znamení. Hned druhý den jsem třeba našla 5O Kč v kapse od kabátu. I tomu se dá říkat štěstí.

18.2.
Se konal Radši sraz " Marillee má narozeniny", jsem ráda, že jsem se mohla zúčasnit a vidět na její tváři nadšení a radost.
Poznala jsem skvělou osobu, a tou je Adi z Instagramu Caroknih, Adi přijela až ze Slovenska. Pak jsme se Sabčou a ostatními byli na waflích a ten den byl prostě celý úžasný.

25.2.
Jsem se setkala s Janou z blogu what Jane read ve Vnitrobloku a Jana mi udělala tolik krásných fotek,  byla jsem tak nadšená, že jsem mohla poznat tak skvělého talentovaného člověka, určitě se podívejte na její blog, její fotky jsou přenádherné.


28.2
Přijela kamarádka Lula z Berlína a šli jsme spolu do kávárny CaffeFin, dala jsem si avokádový toast se ztraceným vejcem a bylo to moc vinikající. Jsem ráda, že jsem se po takové době zase sešly a pokecaly.Tak to byl můj měsíc únor, doufám, že se Vám moje shrnutí a radosti líbily. Napiště mi, jak vypadal váš měsíc nebo aspoň z čeho máte největší radost.

Mějte se krásně BOOKHOLÍCI!
Vaše C.

Okomentovat

Děkuji, za přečtení mého článku.

ABOUT MAI LIFE