new but old


Nedávno jsem předělávala blog a všimla jsem si, že jsem dlouho nevydala outfitový článek, ikdyž jsou mé oblíbené. Tentokrát to vůbec není nic nového. V jednom článku jsem napsala, jak jsem byla na Swap v Praze a odnesla jsem si pár panských košil, a tato je jedna z mých nejoblíběnějších. Má krásné pastelové barvy a je kvalitní. Košile je od značky RJR. John Rocha, což britský desinger. Takže za mě super úlovek. Pod košilí mám bílé kraťasy, abych se furt nemusela kontrolovat, zda mi něco nevykukuje.| Košile: Swap Praha (RJR. John Rocha) | Pásek: Swap Praha | Brejle: H&M | Tenisky: H&M

Použila jsem pásek, který jsem taky našla ve Swapu, rukávy jsem si ohrnula, a tím vznikly kratší košilové šaty. Mě se to strašně moc líbí! Boty jsem našla v H&M ve slevě za pouhých 200 korun a staly mými oblíbenými!
16 komentářů

 1. "Šatokošile" se mi strašně líbí, tobě to hrozně sluší! :) Třeba na sobě si to neumím představit, ale na ostatních to vždycky obdivuju ;). A za tu cenu je to ještě lepší!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuju <3 Já tě chápu, jsou věci, které se mi moc líbí a já sama se v tom nevidím. Ta košile je super úlovek a jsem za ní strašně ráda :D

   Vymazat
 2. Jednoduché ale pritom veľmi zaujímavé :-)

  Suesanqa

  OdpovědětVymazat
 3. Moc se mi tyto košilové šatky líbí, na léto jsou úžasně vzdušné. Už jsem si jich také pár zkoušela, ale bohužel jsem docela vysoká, tak mi sotva zakrývaly zadek :-) na menší a drobnější postavu ale super a moc Ti sluší :-)
  All my cosmetics

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si pod to musela vzít kraťasy, kdyby náhodou se musela sklánět atd :D Moc děkuji :)

   Vymazat
 4. Tyhle outfitové články mě baví. Doufám, že se jich tu začne objevovat víc. :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Krásný outfit, moc ti to sluší :)

  OdpovědětVymazat
 6. To je božíííí! Neskutečně ti to sluší:D. Já nic podobného v šatníku nemám...budu to muset změnit:D.
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je moc děkuji, staší stará tátova košile a je to :D

   Vymazat

Děkuji, za přečtení mého článku.

ABOUT MAI LIFE