ABOUT MAI LIFE

Vítám vás na mém blogu!

Svůj první blog "PINK GIRL" jsem si založila někdy na základce na platformě Yahoo! Kde jsem psala především vietnamské posty a vzkazy lidem, ke kterým jsem něco cítila a neměla odvahu jim to říct. Vylívala jsem si tam srdíčko, vztek a zlost.  Prostě klasický blog 11. leté holky. 

V roce 2014 jsem se rozhodla, že budu psát o knihách, v té době tu byla úžasná komunita blogerek, které si navzájem podporovaly a pomáhaly. Blog nesl název, BOOKS MAKES ME HAPPY.

Z knih se stal velký boom a já začala pomalu psát i o svém osobním životě. V roce 2016 se stal lifestylovým blogem, s názvem ALL ABOUT CANDYS LIFE.

13. 7. 2021 se na moje narozeniny stala osudová změna a já se jako CANDY už necítila, chtěla jsem aby nesl mé pravé jméno. Stala se tedy, třetí a poslední změna, ABOUT MAI LIFE. Čte se jako ABOUT MY LIFE, jak krásné a poetické, že? 


Jinak jsem manželka mého nejlepšího kamaráda a osudovou láskou, budete ho znát pod písmenem T. Můj manžel se nerad ukazuje na soc. sítích, ale sem tam ho můžete zahlédnout. Máme spolu toho nejrozmazlenější duhové králíčky Amii a Chappie, pak čtyčnohého chlupáče Aslana a společně budujeme náš život a žijeme ho tak, abychom nelitovali žádné vteřiny. 

Na mém blogu najdete především inspirativní příběhy, tipy na knihy, něco dobrého. Můj blog je můj deníček. Dělá mi dobře, když se rozepíšu a slouží jako krásná vzpomínka. 

Doufám, že se vám tu bude líbit. ♥


S LÁSKOU Mai Anh
Kontakt:
nguyenova.maianh@gmail.com

Instagram

M. A. I. . Theme by STS.