Wrap - Up: březen 2017


Březen už skončil, a tak je čas shrnout, co všechno jsem přečetla, rozečetla a budu číst.
Jak jsem říkala ve videu, březen je měsíc knihomolů, a měla jsem toho přečíst hodně. U mě to tak bohužel nebylo. Byla jsem nemocná a místo toho, abych si s úsměvěm v posteli četla, tak jsem spíš kňučela a dívala se na filmy, youtube a brouzdala na instagramu. Teď dost okecávání a jdeme se vrhnout na knihy.

Rozečtené knihy uvidíte ve videu, spíš Vám ukážu ty přečtené.


Jan Neruda a Povídky malostranské, první kniha do školy. Trochu se mi těžko četla, protože ten archaický český jazyk je fakt náročný. 3/5


Drama, satirická komedie. Odehrává se v Rusku, určitě znáte. Jsou lepší divadelní hry, ale musela jsem taky přečíst do školy. 3/5Skvělá kniha na závěr je tato e-kniha. Od sedmilhářek jsem nic neočekávala a hodně moc mě nadchla! Všem ji musím doporučit! ZDE si můžete přečíst recenzi na tuto knihu.
4/5
Doufám, že se Vám video líbilo. Užijte si duben a knihy, které máte v plánu číst. Jaké knihy jste přečetli v březnu? 

Mějte se krásně!
Vaše C.

6 komentářů

 1. Revizora jsem taky původně měla v četbě, ale nakonec jsem si ho vyměnila za Kytici :D Ale v povinný četbě je peklo téměř všechno, jediný, co se mi líbilo bylo Kdo chytá v žitě od J. D. Salingera (což je moje nejoblíbenější kniha), pak Andělé a démoni + Šifra mistra Leonarda od Dana Browna, knihy od Michala Viewegha, Velký Gatsby od F. S. Fitzgeralda a z těch starších nejvíc Máj od K. H. Máchy :) Naštěstí mi už ale zbývají jen 4 knihy a mám hotovo :D

  OdpovědětVymazat
 2. Také jsem za březen moc knih nepřečetla, celkem 2 a jednu mám stále rozečtenou. Sedmilhářky jsem četla a také mě dost oslovily. Spolu s mamkou jsem se dívala na seriál, ale obě jsme se shodly, že kniha byla (skoro jako ve všech případech) lepší :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem se na serial ještě nedodívala a taky jsem si všilma, že tam něco přidali. Tak ti přeji krásné čtení :)

   Vymazat
 3. Sedmilhářky si chci taky přečíst :)

  www.ftcfblog.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji, za přečtení mého článku.

Instagram

M. A. I. . Theme by STS.