Poznej báječné ženy

Objevuj a následuj je
Autorka: Bailey Ellen | Rok vydání: 2018 | Nakladatelství: Grada | Hodnocení: 5*/5*
recenzní výtiskVzpomínáte si, kdo byl v dětství vaším idolem nebo vás prostě motivoval? Mě se popravdě vybavuje moje mamka a Hana Montana (a teď se tomu směji). V té době jsem popravdě neměla tušení, že existují velké ženy jako je Amna Al Haddadová nebo Michelle Obamová, a jak jsem nastoupila do školy, tak až pak jsem poznala, jaké ženy jsme tu měli nebo stále máme.

Kniha Poznej báječné ženy obsahuje krásné ilustrace, ale ještě lepší je, že každá strana je věnovaná ženě, která něco v životě dokázala. Najdete tam zmíněnou Michelle Obamovou nebo slavné sportovkyně jako profesionální vzpěračku Amnu. Tato kniha otevře oči všem holčičkám, dokonce i vám, a můžete se nechat inspirovat. V knize také najdete úkoly, které vaše dítě necháte vyplňovat, na to se nejvíce těším, až knihu jednou znovu otevřu se svou dcerkou  a budeme si to spolu číst.

Kniha je naučná i zábavná, a jsem moc ráda, že tyto knihy vycházejí. Může to být i krásný drobný dárek a myslím si, že vedle nešlápnete.

Tak jsem vám dala takový malý tip na vánoční překvapení, jak pro děti tak i pro dospělé, zabavit se může celá rodina. Mě se kniha moc líbí a sama jsem byla překvapená, kolik skvělých žen se ve světě pohybovalo nebo pohybuje.

Skvělé motivující příběhy báječných žen! Pro skvělé holčičky!


Děkuji nakladatelství Grada za tuhle krásnou knihu! Knihu si zakoupíte po kliknutí loga.

10 komentářů

 1. To je nádherná kniha! Mám ji taky na wishlistu!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je moc krásná! Tak jak brzo z toho wishlistu zmijí a budeš jí mít doma <3

   Vymazat
 2. Ta vypadá moc krásně. Hned bych si ji pořídila a dozvěděla se tak o významných ženách. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to moc krásná kniha ♥ Jak bude možnost určitě do ní nahlédni :)

   Vymazat
 3. Jé, to vypadá hezky. ♥ Mým vzorem byl, je a vždycky bude Marilyn Monroe. Nejen, že byla krásná a úspěšná, ale z chudé holky se vypracovala až na vrchol, což se jí nakonec stalo osduným. :-( A taky jsem měla za vzor Hannu Montanu :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, Marilyn Moroe je báječná žena ♥ Hanna Montana ta jela no :D

   Vymazat
 4. tutu knizku jsem dostala k narozeninam a uz ji mam vyplnenou. chci byt jednou spisovatelka a hanna montanu jsem taky mela rada xD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Být spisovatelka je krásný sen ♥ Hanna Montana vede no :D

   Vymazat

Děkuji, za přečtení mého článku.

Instagram

M. A. I. . Theme by STS.