Wrap-UP & TBR


Krásnou neděli! Jak si užíváte zbytek víkendu? Dneska tu pro vás mám knihy, které jsem přečetla za září. Bylo jich dohromady 3 a jsem ráda, že jsem v září mohla přečíst aspoň něco, protože jsem byla nemocná a spíš jsem spala než abych si četla. No žádné okecávání a jdu vám ty tři krásky ukázat!

V září jsem přečetla zajímavou směsici a to young-adult, knížku pro děti a román. Bohužel jsem ještě na ně nestihla napsat recenzi nebo názor, ale nebojte, snažím se to teď dohnat.První přečtená kniha je Tisíc kousků tebe od Claudia Gray. Autorka byla na humbooku a já jsem se chytla šance a přečetla si ji.

Musím říct, že ten začátek je dost komplikovaný. Naší hlavní hrdince někdo zavraždí tatínka a ona úplně přesně ví, kdo to byl a snaží se otce pomstít. Pomstí se zvláštním způsem, a to tak, že se bude přemísťovat do různých dimenzí, dokud pachatele nedopadne. 4*/5*Druhá je krásná kniha od Grady pro dívky, a to Poznej báječné ženy od Ellen Bailey. Kniha je tak krásně napsaná a ty ilustrace jsou opravdu krásné! Je to motivační kniha pro malé dívky, přičemž můžou v knize plnit různé úkoly. Za mě palec nahoru. 5*/5*Třetí a poslední knihou je Život zn. Hygge. Tento román od nakladatelství Joty je fakt pohlazení po duši. Hlavní hrdinka cestuje a teď se momentálně zdržuje v malé vesničce Yulethrope, kde všechno umírá a je to tam pochmurné. Hrdinka si dá za cíl, že malou vesničku zachrání a vnese do ní Hygge. Na recenzi se můžete brzo těšit. 5*/5*Tak to byly přečtené knihy za září, teď mám v plánu dočíst Divotvůrce a do humbooku stihnout knihu Víš, že tě miluji? Tak doufám, že se mi to podaří.

Jaké knihy jste za září přečetli vy a co se chytáte číst?


6 komentářů

 1. Děkuju za tipy, hlavně ta poslední knížka mě zaujala :) Já jsem teĎ začala cestovat hodně vlakem, takže mám spoustu času na čtení, což jsem moc ráda :) Teď se chystám číst Bábovky :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hygge román je na podzim fakt dělaný! Já taky miluju cestovaní vlakem a číst si <3 Užij si bábovky :)

   Vymazat
 2. Z tvých přečtených jsem nic nečetla, ačkoli jsem přemýšlela nad knihou Tisíc kousků tebe, ovšem anotace mě od toho odradila. :/
  Z toho, co plánuješ si přečíst, jsou obě knihy pěkné a dost čtivé. Docela se mi líbily. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tisíc kousků tebe se mi moc líbila ale zaleží na jedinci zda to někomu padne nebo ne :) Divotvůrce se mi moc líbila <3 Jsem zvědavá na tu druhou :)

   Vymazat
 3. Juuuj těším se na recezne!! Já kvůli psaní diplomky odložila všechny knihy, které bych si chtěla přečíst a musím číst ty, co mi djaí něco k diplomce..ale už se nemůžu dočkat, až se čtením toho, co chci já, zase začnu :D <3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je tak to moc držím palce k diplomce:) Jsem moc ráda, že se na recenze těšíš! Rozhodně si ty knihy pak více užiješ <3

   Vymazat

Děkuji, za přečtení mého článku.

Instagram

M. A. I. . Theme by STS.