Resolution


Začíná nám nová etapa života, a to je rok 2019. Jako každý rok si i tentokrát zrekapituluju věci, které jsem za daný rok dokázala.

Dokopala jsem se k tomu, abych si koupila svou vlastní doménu a investovala do šablony, na kterou už myslím ten pátek.

Musím říct, že se na rok 2019 dost těším, ale uvidíme jak nám začne. Rok 2018 byl spíš o uvědomění si toho, co a koho v životě chci. Nechala jsem se inspirovat mnoha lidmi, aale hlavně jsem si uvědomila, že štěstí je úplně něco jiného, než jsem si doposud myslela.

A jaké jsou vaše cíle do nového startu?

Moje předsevzetí jsou hlavně:
Být optimistická
Rozšířit si vědomosti v mnoha oblastech
Nebýt moc na sociálních sítích

Naučit se pořádně anglicky

A dělat to, co mě baví

Přeji vám všem, krásný nový rok a ať se vám splní všechna přání! Jsem moc ráda, že tu jste furt se mnou. Asi jste si všimli, že se snažím psát i anglicky, ale přeju si, aby můj blog byl zas o kousíček dál a chci si konečně procvičit angličtinu. 

-

New year is coming and like every year I recap everything, what I have accomplished that year. I have finally bought my personal domain and template for the blog! 

I am very excited for the new year! 2018 was mainly about realizing, what I really want in my life and who I need in my life. I was inspired many people, but what is most importnat, I realized that happiness is something else than I always thought it is.
What are your objectives for the New Year 2019?

My Resolutions are:
Be optimistic
Learn new things
Don't spend too much time on social medias
Be better at English

Do, what i really love

I wish you a Happy new year! I hope your dreams will become true! Thank you for everything and being here with me! I hope my English will get better and better.

14 komentářů

 1. Opravdu krásný článek! Být více optimistická je také jedno z mých předsevzetí :) A šablona blogu je nádherná!

  LITTLE THINGS FOR EM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji! Tak hlavně jak se nám to po celý rok povede :)

   Vymazat
 2. Krásný článek! Rozhodne mám stejné nové předsevzetí jako ty. Musím trávit méně času na sociálních sítích nebo vůbec, dat si pauzu od elektroniky. Těším se na nové věci, které me čekají v roce 2019 a také musím být více optimistická :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji! Ano, ty socoální sítě jsou fakt zlo! Přeji, jak se ti přání splní a 2019 bude super <3

   Vymazat
 3. Milá Candy, doufám, že si všechna přáníčka splníš, jsou totiž moc hezká! :)
  Přeji Ti jen to nej do Nového roku a možná i nějakou tu svatbičku, že? :P :)

  Tvůj Birdík

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji, za tvůj krásný komentář! Ano svatba bude a nemůžu se už dočkat, blízí se to rychle <3 Já ti přeju do Nového roku taky jen to nej nej <3

   Vymazat
 4. Krásný a úspěšný nový rok i tobě! :) Já měla rok 2018 spíš takový neutrální, hodně věcí jsem si uvědomila, ale nic velkýho, co by mě hodně změnilo se nestalo (alespoň si to myslím já, nevím jak okolí)..
  Předsevzetí si nedávám, ale to tvé "být optimistická" mě dost zaujalo, protože já bych se chtěla naučit nebrat všechno tak vážně a nenervovat se kvůli zbytečnostem.. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za tvůj krásný komentář :) Chce to velké usilí a tohle předsevzetí si dávám každý rok! A krok po krůčku vidím, že se mi to daří :) Přeji mnoho štěstí a pevnou vůli <3

   Vymazat
 5. Také ti přeji šťastný nový rok :) Tvá předsevzetí jsou super! Já si nedávám žádná specifická, jen bych chtěla být svá a šťastná :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc krát děkuji! <3 Ano být svá a šťastná, je už to nejkrásnější předsevzetí ♥

   Vymazat
 6. Nový vzhľad blogu je krásny! Prajem ti, aby sa ti všetky predsavzatia splnili a mala nádherný a úspešný rok 2019 plný krásnych momentov, radosti a inšpirácie pre nové články♥ Maj sa krásne! ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ♥ Děkuji!! Tobě taky přeji jak rok 2019 stojí zato! Budu se těšit na tvoje krásné články!

   Vymazat
 7. wow, tak jak koukám, moje předsevzetí se moc neliší od těch tvých :) s angličtinou a optimismem souhlasím a chci docílit stejného :)

  www.melissakinsley.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to je super! Držím nám palce jak toho docílíme :)

   Vymazat

Děkuji, za přečtení mého článku.

Instagram

M. A. I. . Theme by STS.