Děkuju - SOUTĚŽ


Dnes to nebude o  mně, ale o vás. A o tom, že mi posledních pár měsíců nebylo dobře a neměla jsem chuť, ani pomyšlení psát. 

A když jsem přece jen něco vydala, stále jste tu pro mě byli...

...četli moje články, komentovali. Tohle je sen každého blogera, mít tu přízeň, ať se děje cokoliv. Každého návštěvníka si vážím, čtu každý komentář, který mi zanecháte. Díky blogu jsem poznala spoustu lidí, některé z vás potkala, popovídala si o všem možném a inspirovala se. Dali jste mi prostor, abych se z toho všeho zotavila a opět se postavila. Děkuji!

Nevím jak více popsat tuhle vděčnost a proto, jako poděkování jsem pro vás udělala soutěž. 


Díky nakladatelství booklab, se kterým dlouhodobě spolupracuji, vám dávám do soutěže diář od holek z A Cup of style. Tento rok se jím neskutečně povedl a myslím si, že je  každým rokem je čím dál hezčí. K diáři vám přidávám knížku  Nejlepší lži, kterou napsala Sarah Luy a také od booklabu, abyste si zpříjemnili dlouhé podzimní večery.

Podmínky soutěže:

Napište mi, co vám přinesl rok 2020, může to být cokoliv, ponaučení, uvědomění si něčeho, nové auto, přátele, lásku. Může to být pozitivní tak i negativní věc, je to zcela na vás jak to celé zformulujete. Budu ráda za to, když se stanete mým pravidelným čtenářem nebo mi dáte follow na instagram.

Nezapomeňte mi napsat vás email nebo instagram, abych mohla kontaktovat výherce. 

Všem vám držím palce! Kdybych mohla, obdarovala bych vás všechny. Soutěž vyhlásím za týden což je 14.12.
11 komentářů

 1. Odpovědi
  1. Jedná se o soutěž, do které se můžeš zapojit i ty :)

   Vymazat
 2. Přeji ti, aby už bylo jen dobře a měla jsi větší chuť na psaní ♥

  OdpovědětVymazat
 3. Mně začátek tohoto roku přinesl velikou bolest, když mi zemřela moje babička, dost mě to sebralo a vneslo mi to do mého života obrovský zármutek a chaos.. ale možná i díky tomu jsem se otevřela novým věcem a zkušenostem a poznala svého přítele, což mi do života přineslo lásku, radost, štěstí a pocit domova.. a i psí lásku, čímž se mi splnil můj obrovský sen ♥ A asi hlavně díky tomuto roku věřím, že všechno má svůj smysl a že může být lépe :)
  anotherdominika@gmail.com

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 4. Hezký večer,mě rok 2020 přinesl obrovský vnitřní klid a tím pádem se mi začalo dařit v dalších oblastech jako jsou například milostné vztahy, kariéra a osobní rozvoj. Měla jsem s tím vždy problém a byla nesmírně urputná, netrpělivá a neklidná,takže zapracovat na tomto bylo pro mě velmi důležité a jsem šťastná,že se mi to konečně podovedlo. Dala jsem si to jako dárek k mým krásným 25 narozeninám!������

  OdpovědětVymazat
 5. Diář se holkám letos opravdu moc povedl, líbí se mi hlavně ty barvy! :))

  OdpovědětVymazat

Děkuji, za přečtení mého článku.

Instagram

M. A. I. . Theme by STS.