FLOWERS

Nedávno se to tak hezky všechno sešlo, že jsem doslala dvě krásné kytičky. Když jsem se na ně koukala, chtěla jsem jejich krásu zachytit. Udělat si památku, jelikož tyto dvě krásky mají velký význam!

Věřím, že když mi už někdo daruje kytku, tak se pozná, jak moc mě člověk dobře zná.

První kytičku jsem dostala 27.8. od manžela, kdy jsme spolu oslavili 10 let našeho vztahu. Navíc jsme ten den byli manželé půl roku. 

Druhou jsem dostala v bývalé práci, kde jsem naposled byla 30.8. Výběr barev a styl odpovídá přesně tomu, jak mě lidi vnímají. Byl to krásný dárek na rozloučenou. 

Jak vnímáte výběr kytek k těmto příležitostem? Achjo, ani nevíte, jak moc mě mrzí, že nemůžou zůstat živé navždy.

„Vědět, že jste s někým, komu na vás záleží, kdo rozumí celé vaší bytosti a kdo by vás neopustil ani za těch nejzoufalejších okolností, to je ten nejvzácnější vztah, jaký je možno mít, a Eragon i Safira se z něj těšili.“ - Christopher Paolini 12 komentářů

 1. Panebože, ty jsou nádherné! Taky miluji květiny, zvlášť tyhle mixy různých druhů, nemohu se na ně vždy vynadívat. No a vždycky je mi tolik líto, když odkvétají :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, taky mně to nehorážně mrzí! Proto se snažím, aby vydržely opravdu co nejdéle, pravidelně měnit vodu a zastříhávat stonky :)

   Vymazat
 2. Čarokrásny článok a tie fotky a kvetinky, jednoducho krása!❤😍❤

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ach tvůj komentář mně, vždy rozzáří úsměv na tváři! Děkuji Mony <3

   Vymazat
 3. Miluju květiny, mohla bych je dostávat každý den. Bohužel je to spíš tak, že si je kupuju sama. :D
  Nádherné fotky!!! :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mišo, není nic lepšího než si kupovat kytky sama sobě! Dostávát kytky od druhého, je krásné gesto ale od sebe? To je nejlepší :)

   A moc děkuji <3

   Vymazat
 4. Ach, obe kytice sú nádherné — jemné a elegantné ako ty 😍 Mne je tiež vždy ľúto, keď kvety zvädnú, preto ich kupujem/dostávam len vo výnimočných príležitostiach, no o to sú potom vzácnejšie a viac si vážim, že ich mám 🥰

  SIMPLYBERENICAINSTAGRAMNOVÝ ČLÁNOK: Průvodce bezobalovými obchody — To pravé z Hané, Ekokočka a Na co obal?

  OdpovědětVymazat
 5. To je radost na ně pohledět. Ačkoliv Tě znám jen takhle skrze články, tak mi přijde, že přesně takovéhle kytice se k tobě naprosto hodí. Já osobně mám samozřejmě radost, když mě někdo zná a donese mi květinky, které mám nejraději. Na druhou stranu mě ale potěší úplně každá kytice. Jen jak píšeš, je škoda, že nevydrží navěky. Ale zase si říkám, kam bychom je všechny dávaly?

  E | Ve znamení býka

  OdpovědětVymazat
 6. Květina vždy potěší, zvláště pokud je takhle nádherná! :)) Ať ti dělají radost. :)

  OdpovědětVymazat
 7. Mám to stejný miluji květiny ale dostávám je jen minimálně a to od těch nejbližších ❤️

  OdpovědětVymazat

Děkuji, za přečtení mého článku.

ABOUT MAI LIFE