Právě čtu: Slon - Martin SuterDalší kniha na řadě je recenzní výtisk od Metafory. Knihu napsal Martin Suter. Musím říct, že skoro vůbec nevím, o čem je. Maximálně něco o manipulování a penězích... Um, to já ráda!!!

Ukázka je moc zajímavá a já si řekla, proč si jí nepřečíst? Jsem na začátku, ale musím říct, že je to hodně dobré. Příběh o bezdomovci, to je úplně něco nového, jiného.
Kniha oficiálně vychází až 13.9. a jsem ráda, že se ji můžu přečíst ještě před vydáním. Myslím, že se máte opravdu na co těšit!!!

ANOTACE:

Napínavý thriller o světě, ve kterém žijeme, o lidech na okraji společnosti i těch, co spekulují s velkými penězi


Malý růžový slon, který ve tmě svítí. Pro někoho zázračná okouzlující bytost, pro jiného, kdo zná genetickou formuli, i potenciální zdroj bohatství. Najednou se objeví v jeskyni, kde přespává bezdomovec Schoch, jenž nevěří vlastním očím.
Odkud tento zvláštní tvor pochází a jak vznikl? To ví jen několik málo lidí. Každý má s miniaturním slonem jiné úmysly a sleduje vlastní cíl. Například Kaung, barmský zaříkávač slonů, jenž provázel jeho zrození, věří, že musí být chráněný. Chráněný ano, ale patentem, myslí si naproti tomu genový inženýr Roux.

Děj románu rychlým tempem přechází z genové výzkumné laboratoře a malého cirkusu, kde se slon narodil, do prostředí městských bezdomovců, přes úkryt ve vile nad Curychem až do Myanmaru v jihovýchodní Asii, kde jsou sloni posvátní.

Těšíte se na slona? 4 komentáře

Děkuji, za přečtení mého článku.

Instagram

M. A. I. . Theme by STS.