Wrap-UP & TBR říjen


Krásný listopad Candíci!

Jak jste si užili říjen? Já si podzim užívám moc a snažím se ze sebe vytěsnit depresivní náladu a taky se snažím více číst. Za říjen jsem přečetla tři knihy i přesto, že mám čtecí krizi, takže jsem se sebou velmi spokojená. Co vám nejvíce pomáhá, když se nemůžete pořádně začíst?

První knihu, kterou jsem přečetla je Divotvůrce od Sebastian De Castell, kniha se mi moc líbila. Jedná se především o magii a triky. Už se těším na druhý díl a sám autor říkal, že tato série bude mít hodně dílů. Jestli máte rádi fantazii a magii, tak je přímo pro vás. 4*/5*
Druhá kniha je Víš, že tě miluju? Je to první díl ze série Dimily od Estelle Maskame. Já patřím do menší skupinky, které se dílo líbí. Byla čtivá. Probírá lásku mezi dvěma sourozenci. 4*/5*

Třetí a poslední přečtenou knihou je Lapač Prachu od české spisovatelky  Lucie Faulerové. Tato kniha mi dala dost zabrat, protože mi moc neseděl styl psaní spisovatelky, a s hlavní hrdinkou jsem se nemohla  ztotožnit. S hlavní hrdinkou zažijete její nepříjemné chvilky a nechuť k životu. 3,5*/5*Tak to byly knihy, které jsem za říjen přečetla. Co se chystám přečíst v listopadu je kniha Anatomie skandálu (už jí mám přečtenou). Pak musím přečíst jednu knihu do školy, a pak se uvidí. Doufám, že zas přečtu minimálně aspoň tři knihy.

Brzo se těšte na další názor. Jaké knihy jste přečetli za říjen vy a jaké knihy budete číst v listopadu?

Mějte krásný podzim!

4 komentáře

 1. Z tvých jsem přečetla Divotvůrce a též se mi hodně líbil.:) Jen u Víš, že tě miluju? patřím do té skupiny, které se to moc nelíbilo.
  Za říjen jsem přečetla osm knih, z čehož jedna byla do školy a teda zabrala mi dost času. A vidím to tak, že na listopad budu mít další dvě knihy opět do školy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8 knih je krásné číslo! Těším se na druhý díl tak doufám, jak se ke knize co nejrychleji dostanu :)

   Vymazat
 2. ja jsem precetla 5 knih a taky divotvurce.

  OdpovědětVymazat

Děkuji, za přečtení mého článku.

Instagram

M. A. I. . Theme by STS.