Zářící úsměv: Odhaluju tajemství nových produktůDlouho tu nebyl oddechový článek. Dnes tu pro vás mám nové produky, které chci doporučit!

Prvně vám, ale ukážu moje stálice, které stojí za zmíňku.

Jedná se o věci z e-shopu nazuby.cz

Jak už všichni víte, na svoje zuby nedám dopustit. Starám se o ně nejlíp, jak dovedu. Jako malá jsem trpěla  na kazy a především jsem je měla křivé. 

Nebudu to dál okecávat a jdu vám hned představit mojí oblíbenou zubní pastu.

 SWISSDENT Extreme, minule jsem si objednávala bělící sadu a k ní byla doporučena právě tato pasta. Od té doby, nepoužívám nic!

 Nemám totiž ráda tu trpkou chuťovou stopu po bělících pastách a tato to vubec nedělá.

Díky svému jemnému složení, je pasta šetrná k dásním a s obsahem enzymatického komplexu odstraňuje zubní povlaky a zabraňuje tak jejich tvorbě. 


Od té samé značky miluju kartáčky. Díky skvělé úzké rukojeti pro lepší držení, se dostanu hezky ke stoličkám.

Mám ráda řadu soft. Vyzkoušela jsem i medium soft. V porovnání, soft mám stále radši.

Mojí velkou závislotí, jsou mezizubní kartáčky. Curaprox nemusím  představovat. Štětiny jsou jemné a díky nim, nemám podrážděné dásně. 


Teď vám konečně ukážu novinky. 

Dlouho jsem pokukovala po bělícím pudru. Nejvíc mě zaujal White Pearl Nano Care. Tento pudr obsahuje mikročástice stříbra, aktivní složkou je uhlí a udržuje pH. 

Byla jsem skeptická, ale funguje to, až mě to vyděsilo. Zuby jsem měla vyběléné, zjistila jsem to díky tomu, že jsem viděla rozdil mezi opraveným zubem a svým. Použití jsem zmírnlam abych vyrovnala pigment.

Dalším favoritem je Ecodenta Extraordinary Whitening, ústní voda Chtěla jsem především přírodní, nechci aby se mi omylem do krku dostala chemie. 

Natož, že je voda přírodní, pálí! Já to ale miluju! 

Je je svěží a také obsahuje aktivní uhlí, takže zároveň bělí. Jsem ráda, že na trhu existují tyto vody.


Tak, to jsou moje novinky, do mé každodení rutiny. Zuby jsou důležitá součast. Proto bysme se o ně měli hezky starat, aby nám vydržely co nejdéle.1 komentář

Děkuji, za přečtení mého článku.

Instagram

M. A. I. . Theme by STS.